VTS Arge Teknoloji | Bulut Santral
15619
page-template-default,page,page-id-15619,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-vts,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Bulut Santral

qode interactive strata

NEDEN BULUT SANTRAL?

VTS Bulut Santral Servisi‘ni Tercih Etmeniz İçin Başlıca 10 Neden!

KABİLİYETLİDİR.

Sizin adınıza çağrıları yönlendirir, raporlarını kaydeder, cevaplar, farklı telefonları eş zamanlı olarak arar. VTS Bulut Santral Servisi ile siz dışarıda olsanız da cep telefonunuzdan, Bulut Santral üzerinden aranabilme ve arayabilme imkanı sunar.

TEKNOLOJİKTİR.

Akıllı Bulut Teknolojisi’ni kullanan VTS  Bulut Santral Servisi şirket hattınızı mobil olarak farklı platformlar üzerinden kullanmanızı, VTS Bulut Santral Servisi ’nin sağladığı robot operatörlerden, telesekreter servislerinden, gelişmiş grup yönetimleri gibi birçok son teknoloji hizmetlerinden yararlanmanızı sağlar.

ESNEKTİR.

VTS Bulut Santral Servisi  nereye isterseniz oraya kurulur, kolayca taşınır. Personel sayısındaki artışa göre kapasitesini artırır, dahili hat sayınızı sınırsız olarak büyütür. Dahili hattınızın kaç tane olacağının kararını size bırakır. “Ofisi taşırken numaram değişmesin. Yeni kurulum, işlerimi aksatmasın, “şu an ulaşılamıyor” mesajı duyulmasın, taşınır taşınmaz fişe takınca çalışsın! İstediğim kadar genişlesin, güncelleme, cihaz değişimi, yeni hat ekleme masrafı olmasın. Teknolojik ve esnek olsun!”

EKONOMİKTİR.

VTS Bulut Santral Servisi sizi yüksek kurulum maliyetlerinden, yatırım masraflarından, pahalı destek hizmetlerinden ve güncelleme ücretlerinden kurtarır. Ayrıca, bakım gerektirmez. Hem fiziksel olarak yer kaplamaz, hem de iletişim maliyetlerini düşürür. Santral kapasitesinin artırılması gerektiğinde ise geleneksel santral sistemlerinin yaratacağı ekstra operasyonel maliyetleri ve yüksek ek yatırımları hayatınızdan çıkarır.

GÜNCELDİR.

VTS Bulut Santral Servisi‘ni diğer PBX santrallerden ayıran özelliği, pahalı santral kartlarına ve teknik yenilemelere ihtiyaç duymamasıdır. Herhangi bir masraf çıkartmadan zahmetsizce sürekli kendini günceller.

KONTROLLÜDÜR.

VTS Bulut Santral Servisi santral üzerindeki hakimiyeti size bırakır. Operatör mesajının değiştirilmesi gibi temel özellikleri, basit bir internet portalı ve yönetim paneli üzerinden kolayca yapılandırabilmenize olanak tanır. Daha ileri ayarlar için teknik ekibimiz online olarak ya da telefon hizmeti ile size yardım elini hemen uzatır.

GÜVENİLİRDİR.

Tüm dünyada kullanılan gelişmiş teknolojilerin hepsinde olduğu gibi, araştırma-geliştirme aşamasında büyük yatırımlar yapılan ve defalarca test edilen bir teknoloji olan sanal bulut santral sistemleri, anında müdahale olanağı ve farklı birçok güvenlik kontrol sistemiyle ihtiyaç duyacağınız huzuru size sağlar. Çünkü VTS Bulut Santral Servisi uluslararası standartlarda tanımlanmış bir ağ güvenlik duvarına sahiptir. Çağrı raporlarınız ile santral konfigürasyonlarınızı, güvenilir bulut mimarisinde koruyarak bilgilerinize kimsenin erişemeyeceği bir güvenlik protokolü uygular.

ÖNGÖRÜLÜDÜR.

Kriz anlarında, santral konfigürasyonlarınızı ve çağrı kayıtlarınızı kaybetmemeniz için size en uygun yedekleme hizmetini sunar. Bu sayede, ofis iletişiminde ortaya çıkabilecek aksaklıkları minimuma indirir.

KESİNTİSİZDİR.

VTS Bulut Santral Servisi internet altyapısı ile çalışan en yeni nesil IP tabanlı santral hizmetidir. Bu yüzden dünyanın neresinde olursanız olun size kesintisiz ve özgür iletişim sağlar.

KOLAYDIR.

VTS Bulut Santral Servisi‘nin kolay kurulum imkanı sayesinde şirket santraliniz 20 dakikada kullanıma hazır olur. Kolay kullanım özelliğiyle görüşmelerinizi, tüm güncellemelerinizi ve ayarlarınızı web arayüzünden kolayca yapabilmenizi sağlar.