VTS Arge Teknoloji | Ip Telefon & Kulaklık
15629
page-template-default,page,page-id-15629,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-vts,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Ip Telefon & Kulaklık

IP Telefonlar

Yealink IP Telefonlar

Dünyanın En Çok Tercih Edilen Ödüllü IP Telefon Markası

Yealink IP Telefonlar, bugün dünyanın en çok tercih ettiği iki IP Telefon markasından biri oluphızla büyüyen IP telefon dünyasına girdiği günden bu yana aldığı ödüllerle hedeflediği bir numaralı pozisyona büyük hızla tırmanıyor. 2014 ITEXPO “En iyi ürün ödülü” , All over IP 2013 ödülü, 2013 Internet Telephony TMC Labs Innovation Ödülü, 2013 Telecom world medal ödülü ve daha birçok ödül 2008 yılından bu yana Yealink IP Telefonların başarı basamaklarına tırmanışının arkasındaki yatırımı doğruluyor.

Yealink IP Telefonlar Her Segmente Uygun Farklı Modellerle

Üretime başladığı ilk yıllarda Ucuz IP Telefon arayanların gözdesi olan Yealink bugün video görüşmesi yapmak isteyen ya da masasında renkli ekrana sahip, tasarım ödüllü ürün bulundurmak isteyen, yüksek bütçeli projelerde kaliteli IP Telefon arayanların ilk tercihi durumundadır.

Şık ve Ödüllü

Masanızda ihtiyaç duyduğunuz şıklık ve kolaylık bu ürünle birlikte hayatınıza değer katıyor.

Ulusal ve uluslararası şirketlerin kullanımı için özel olarak tasarlanmış olan Yealink T48P IP Telefonu; ekranlar arasında geçişe imkan veren dokunmatik ekrana sahiptir.

Masanızdaki Teknoloji Üssü

Toplantılara masanızdan katılmak için daha hızlı ve kolay başka bir ürün bulamazsınız.

Yealink VP530 IP Video Telefonu görüntülü iletişimi yüz yüze görüşmenin kalitesinden ayırd edilemeyecek biçimde kusursuz sunar.

Üst Düzey Akıllı IP Telefonlar – T4 Serileri

Tüm gün yoğun iş temponuza renk katmak istiyorsanız size önerimiz Yealink T46G Akıllı IP Telefon. Renkli ekranı ve gelişmiş özellikleriyle masanıza renk katacak.

Yealink IP Telefon T4 Serisi ITEXPO 2014’te üstün bir performans göstererek bu etkinliğin en önemli ödülünü almaya hak kazandı.Bu ödülü hakkeden en önemli özellik, kağıtsız ofise giden yolda Yealink’in attığı önemli innovasyon adımlarıydı.

Yealink T42G IP Telefonun Gigabit desteğiyle masanızda en yüksek hızda iletişim için tek bir iletişim merkezi ve maksimum hız bir arada.

Üstün tasarıma sahip,serinin giriş seviyesi olan Yealink T41P’nin 3 SIP hesabı ve fonksiyon tuşlarıyla üretkenlik en üst seviyeye çıkarılır.

Giriş Seviyesi IP Telefonlar – T2 Serileri

Yealink’in operatörlere ve yöneticilere yönelik tasarladığı Yealink T26P/T28P IP Telefonları günlük iş yaşamındaki en iyi üretkenliği ve etkinliği elde etmek için renkli ışıklarla meşguliyeti gösterebilen tuş takımıyla beraber sunulmaktadır.

Uygun fiyatlarıyla ucuz IP Telefon arayanların gözdesi olan Yealink T19P, T21P ve T22P IP Telefonları ileri seviyedeki birçok IP Telefonun özelliğine sahiptir.

Çağrı Merkezi & Ofis Kulaklıkları

Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Günümüzde kablosuz kulaklıkların gelişimiyle artık çağrı merkezi yöneticilerinin kablosuz kulaklık tercihleri de gözardı edilemeyecek noktaya gelmiştir. Kablosuz kulaklıkların sundukları avantajlar temelde, hareket avantajı ve olası kablo eskimesinden kaynaklı sorunların ortadan kalkması şeklinde özetlenebilir. Kablolu kulaklıklar ise ilk yatırım maliyeti konusunda daha hesaplı olmalarının yanısıra mevcut kablolu kulaklık uyumlu yatırımın devamlılığı açısından da kaçınılmaz bir ihtiyaçtır. Özellikle hareketlilik ihtiyacı gerekmeyen uygulamalarda, KEVLAR(TM) destekli kablolarıyla Sennheiser Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklıkları uzun yıllar en yüksek performanısını sürdürecektir. Sennheiser Kablolu çağrı merkezi kulaklıkları, farklı ihtiyaçlara uygun zengin bir ürün seçeneği sunmaktadır. Çağrı Merkezi Kulaklıkları konusunda her bütçeye uygun, gerçek bir çağrı merkezi kulaklığı bulabilirsiniz

Kablosuz Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Çağrı Merkezlerinde kablosuz kulaklık kullanımı git gide yaygınlaşan bir trend. Gerek çalışanlara kablosuz özgürlüğün konforunu sağlamak, gerekse yöneticilerin ekipleri arasındaki hızlı iletişimi sağlamak için olsun bir çok  çağrı merkezi seçtikleri kulaklıklarda kablosuz teknolojileri tercih ediyor. Kablosuz Cağrı Merkezi Kulaklıkları birbirlerinden farklı avantajları olan iki farklı teknoloji kullanırlar. Bluetooth teknolojisi ve DECT teknolojisi. Sennheiser’in kablosuz çağrı merkezi kulaklıkları her iki teknolojiyi de içeren geniş bir portföy sunmaktadır.