VTS Arge Teknoloji | Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklıkları
15716
product-template-default,single,single-product,postid-15716,qode-quick-links-1.0,woocommerce,woocommerce-page,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-product-single-tabs-on-bottom,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-vts,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklıkları

Sennheiser cc550

İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™* teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar.

– Yüksek anlaşılırlık : Ultra Gürültü Filtreleme UNC(Ultra NoiseCancelling) özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

– Hassas konumlandırma : 300° dönebilen mikrofon kolu ile mikrofonu tam istediğiniz pozisyona ayarlayabilirsiniz. Mikrofon kolunun mafsalları konumun hassasiyetini ve stabilitesini sağlar.

Sennheiser sc30

Microsoft Lync uyumluluğu ile USB konnektör üzerinden çağrı yönetimi –Sennheiser HD ses kalitesi, doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği sunar. -NC(NoiseCancelling) Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar

Sennheiser sc60

Microsoft Lync uyumluluğu ile USB konnektör üzerinden çağrı yönetimi -Sennheiser HD ses kalitesi, doğal bir dinleme deneyimi sunan geniş bant ses desteği sunar. -NC(Noise Cancelling) Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar

Sennheiser sc230

Sınıfının en iyi konforu: Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar.

– NC(NoiseCancelling):Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

Sennheiser sc230 usb ml

Sınıfının en iyi konforu: Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar.

– NC(Noise Cancelling): Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin herzaman net ve anlaşılır olmasını sağlar.

Sennheiser sc260

Sınıfının en iyi konforu – Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar – Gürültü FiltrelemeNC(NoiseCancelling)özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar

Sennheiser sc260 usb

Ücretsiz HeadSetup yazılımı sayesinde bir çoksoftphone ile çağrı yönetimi yapılabilir. -USB bağlantısı ile softphone’larda çağrı yönetimi ve kolay kullanım -Sınıfının en iyi konforuna sahiptir. Çift mafsallı CircleFlex® kulak kapsülü sistemi ile kullanıcıya hemen uyum sağlar, tüm gün boyunca rahat bir kullanım sunar.

Sennheiser sh330

-İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık : Gürültü Filtreleme özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar

Sennheiser sh350

İşitme sağlığı koruması : ActiveGard™ teknolojisi akustik şoklardan ve sesteki ani yükselişlerden koruma sağlar. -Yüksek anlaşılırlık : Gürültü Filtreleme NC(NoiseCancelling) özellikli mikrofon ortam gürültülerini etkin bir şekilde filtreleyerek karşı taraftaki sesinizin her zaman net ve anlaşılır olmasını sağlar. -Hassas konumlandırma :

İncelemeler

Henüz yorum yapılmadı.

“Kablolu Çağrı Merkezi Kulaklıkları” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kategoriler: